Osiągnięcia zawodników MUKS Gemik  w roku 2007
•    2 miejsce w Regionalnej Akademii Tenisowej, Krasnale (do 10 lat), Kielce, maj 2007;
•    2 miejsce w Ogólnopolskim Półfinale Akademii Tenisowej, Krasnale (do 10 lat), Radom, czerwiec 2007;
•    1 miejsce w Ogólnopolskiej Talentiadzie Tenisowej - finał Akademii  Tenisowej Disney Channel (impreza w randze Mistrzostw Polski w tenisie do lat 10), Jakub Drezno, Bartłomiej Salata, Wojciech Bisiński, Wiktoria Nosek, Magdalena Stępnik, Magda Stasińska, Warszawa, czerwiec 2007;
•    1 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w klasyfikacji klubowej,  zdobyte 14 pkt. do „sportowego współzawodnictwa dzieci i młodzieży”; Jacek Bisiński, Piotr German, Michał Zarzycki, Mateusz Jagocki, Karolina Cedro, Mikołaj Stasiński, Jakub Stąpór, Małgorzata Czerwińska, Dominika Dąbrowska, Jan Czerwiński , Pabianice, wrzesień 2007.
•    2. miejsce drużynowo (tytuł v-ce Mistrza Polski) w Mistrzostwach Polski Uczniowskich Klubów Sportowych, Piotrków Trybunalski, wrzesień 2007oraz tytuły indywidualne:
    medale srebrne (2. miejsca)
Małgorzata Czerwińska (gra pojedyncza, do 12 lat)
Mikołaj Stasiński/ Piotr German (gra podwójna, do 14 lat)
    medale brązowe (3. miejsca)
Magdalena Stępnik (gra pojedynacza, do 10 lat)
Magda Stasińska (gra pojedyncza, do 10 lat)
Wojciech Bisiński (gra pojedyncza, do 10 lat)
Jacek Bisiński (gra pojedyncza, do 14 lat)
Mateusz Jagocki/ Maciej Bielecki (gra podwójna, do 14 lat)
Karolina Borzych (gra podwójna, do 14 lat w parze z Agnieszką Wilhelm z klubu Nortenis Piotrków Trybunalski)

•    3. miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetów w grze podwójnej (do 16 lat), Witold Śliwiński, Piotr German, Zamość, czerwiec 2007;
•    3. miejsce w OgólnopolskimTurnieju Klasyfikacyjnym Młodzików (do 14 lat) w grze podwójnej, Piotr German, Mikołaj Stasiński, Stalowa Wola, czerwiec 2007;
•    3. miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w grze pojedynczej Młodzików (do 14 lat), Mikołaj Stasiński, Radom, styczeń 2007;
•    3. miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w grze pojedynczej Młodzików (do 14 lat), Mikołaj Stasiński, Chorzów, styczeń 2007;
•    1. miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w grze podwójnej Młodzików (do 14 lat) , Mikołaj Stasiński, Chorzów, styczeń 2007;
•    3. miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w grze pojedynczej Kadetów (do lat 16), Piotr German, Kielce, luty 2007;
•    2. miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w grze podwójnej Kadetów (do lat 16), Piotr German, Jacek Bisiński, Kielce, luty 2007;
•    1. miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w grze podwójnej Młodziczek (do 14 lat), Dominika Dąbrowska, Karolina Cedro, Tarnów, luty, 2007;
•    1. miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w grze pojedynczej Młodziczek (do 14 lat), Karolina Cedro, Tarnów, luty 2007;
•    1,2,3 miejsca w Halowych Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego Młodziczek (do 14 lat) w grze pojedynczej, Karolina Cedro, Dominika Dąbrowska, Magdalena Stępnik, Kielce, marzec 2007;
•    1,2, miejsca w Halowych Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego Młodziczek (do 14 lat) w grze podwójnej, Karolina Cedro, Dominika Dąbrowska, Magdalena Stępnik, Magda Stasińska, Kielce, marzec 2007;
•    1,2, 3, 4 miejsca w Halowych Mistrzowstwach Województwa Świętokrzyskiego Młodzików (do 14 lat) w grze pojedyczej, Piotr German, Mikołaj Stasiński, Jacek Bisiński, Michał Zarzycki, Kielce, marzec 2007;
•    1,2, 3,  miejsca w Halowych Mistrzowstwach Województwa Świętokrzyskiego Młodzików (do 14 lat) w grze podwójnej, Piotr German, Mikołaj Stasiński, Jacek Bisiński, Michał Zarzycki, Kielce,  Mateusz Jagocki, Maciej Bielecki, marzec 2007;
•    1,2, 3,  miejsca w Halowych Mistrzowstwach Województwa Świętokrzyskiego  Skrzatek (do 12 lat) w grze pojedyczej, Małgorzata Czerwińska, Magda Stasińska, Magdalena Stępnik, Kielce, marzec 2007;
•    1,2, miejsca w Halowych Mistrzowstwach Województwa Świętokrzyskiego  Skrzatek (do 12 lat) w grze podwójnej, Małgorzata Czerwińska, Kaja Falarowska, Magda Stasińska, Magdalena Stępnik, Kielce, marzec 2007;
•    2. miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w grze pojedynczej Młodziczek (do 14 lat), Karolina Cedro, Tarnów, marzec 2007;
•    1,2. miejsca w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w grze podwójnej Młodziczek (do 14 lat), Karolina Borzych, Karolina Cedro, Dominika Dąbrowska, Tarnów, marzec 2007;
•    1,2 miejsca w Halowych Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego Krasnali (do 10 lat), Wojciech Bisiński, Jakub Drezno, Kielce, marzec 2007;
•    1,2,3 miejsca w Halowych Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego Krasnalek (do 10 lat), Magdalena Stępnik, Wiktoria Nosek, Magda Stasińska Kielce, marzec 2007;
•    2-4 miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Mini Tenisa, 3. Magdalena Stępnik, 4. Magda Stasińska, 2. Wojciech Bisiński, 4. Jakub Drezno, Radom, marzec 2007;
•    2,3. miejsca w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w grze pojedynczej Skrzatek (do 12 lat), Magdalena Stępnik, Magda Stasińska, Kielce, marzec 2007;
•    3. miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w grze pojedynczej Skrzatów (do 12 lat), Wojciech Bisiński, Kielce, marzec 2007;
•    1,2,3,4. miejsca w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w grze pojedynczej Młodzików (do 14 lat), Jacek Bisiński, Mikołaj Stasiński, Piotr German, Michał Zarzycki, Kielce, maj 2007;
•    1,3. miejsca w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w grze podwójnej Młodzików (do 14 lat), Piotr German, Mikołaj Stasiński, Jacek Bisiński, Mateusz Jagocki, Michał Zarzycki, Jakub Janik Kielce, maj 2007;
•    1,2,3 miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego  Młodzików (do 14 lat) w grze pojedynczej, Mikołaj Stasiński, Piotr German, Jacek Bisiński, Michał Zarzycki, Kielce, czerwiec 2007;
•    1,2,3 miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego  Młodzików (do 14 lat) w grze podwójnej, Mikołaj Stasiński, Piotr German, Jacek Bisiński, Mateusz Jagocki, Maciej Bielecki, Sebastian Piskorz, Jakub Stąpór, Kielce, czerwiec 2007;
•    5. miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików w grze pojedynczej (do 14 lat), Piotr German, Kielce, lipiec 2007;
•    1,3, miejsca w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w grze pojedynczej Młodzików (do 14 lat), Jacek Bisiński, Mikołaj Stasiński, Michał Zarzycki, Kielce, sierpień 2007;
•    1,2, miejsca w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w grze podwójnej Młodzików (do 14 lat), Piotr German, Jakub Stąpór, Mikołaj Stasiński, Michał Zarzycki, Kielce, sierpień 2007;
•    1 miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego  Kadetów (do 16 lat) w grze podwójnej, Mikołaj Stasiński, Jacek Bisiński, Kielce, wrzesień 2007;
•    3 miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego  Kadetów (do 16 lat) w grze pojedynczej, Mikołaj Stasiński, Kielce, wrzesień 2007;
•    1,2,3 miejsca w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego  Skrzatek (do 12 lat) w grze pojedyczej, Wiktoria  Nosek, Kaja Falarowska, Magda Stasińska, Magdalena Stępnik, Kielce, wrzesień 2007;
•    1,2 miejsca w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego  Skrzatek (do 12 lat) w grze podwójnej, Wiktoria  Nosek, Małgorzata Czerwińska, Kaja Falarowska, Wiktoria Kozłowska, Kielce wrzesień 2007;
•    1,2,3 miejsca w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego  Krasnalek (do 10 lat) w grze pojedyczej, Magdalena Stępnik,  Wiktoria  Nosek, Magda Stasińska, Wiktoria Kozłowska, Kielce wrzesień 2007;
•    2,3 miejsca w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego  Krasnali (do 10 lat) w grze pojedyczej, Wojciech Bisiński, Jakub Drezno, Kielce wrzesień 2007
•    czołowe miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Mini Tenisa Krasnali,
Swoje turnieje wygrali Wiktoria Kozłowska (dziewczęta do 9 lat) oraz Kuba Drezno (chłopcy do 10 lat). Dru    gie miejsca zajęli Wiktoria Nosek (dziewczęta do 10 lat) oraz Wojeciech Bisiński (chłopcy do 10 lat). Trzecie miejsce zajęła Magda Stasińska (dziewczęta do 10 lat),
a czwarte Magda Stępnik (dziewczęta do 10 lat) oraz Mateusz Grygiel (chłopcy do 9 lat)., Radom, grudzień 2007;
•    1,3 miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Mini Tenisa Krasnali (do 10 lat), Magdalena Stępnik, Magda Stasińska, Warszawa, grudzień 2007;
•    3. miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatek (do 12 lat) w grze pojedynczej, Wiktoria Nosek, Warszawa, grudzień 2007;
•    1,2, 3, miejsce w Turnieju „Masters” (do 14 lat): Jacek Bisiński, Piotr German, Michał Zarzycki, Mikołaj Stasiński, Kielce, listopad 2007;
•    30. miejsce MUKS Gemik na liście generalnej Polskiego Związku Tenisowego

Witamy na stronie Międzyszkolnego
Uczniowskiego Klubu Sportowego Gemik

[zaloguj]